اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:15
شما بگویید

آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو

تهران 20 امشب فرسودگی خودرو ها و رابطه آن با آلودگی هوا را با حضور مسئولین ذیربط به چالش می کشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، تهران 20 که روز های فرد با اجرای علی مروی تماشایی می شود امشب (سه شنبه ۷ مردادماه) ساعت 20 میزبان سید محمد مهدی میرزائی قمی"رییس مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان محیط زیست است تا موضوع حیاتی و مهم سن فرسودگی خودروهای کشور و رابطه آن با آلودگی هوا را بررسی و تبیین نماید.

همچنین این برنامه موضوع رای جدید دیوان عدالت اداری درخصوص حذف سن فرسودگی خودرو در تهران و سایر کلانشهرها و تاثیر آن بر آلودگی هوا را زیر ذره بین خواهد برد.

گفتنی است مخاطبان "تهران 20" می توانند پیام های خود را راجع به موضوعات و محورهای برنامه، از طریق سامانه پیامکی ۱۰۰۰۰۵۲۰ و یا با شماره تلفن گویای ٢٧٨٦٥٠٥٥ با ما به اشتراک بگذارند.

این برنامه کاری از گروه تهران و شهروندی است که بصورت مشترک یک هفته در میان به تهیه کنندگی محمد علی بازی و فرشید محمودی و با سردبیری سید فرید موسوی روانه آنتن شبکه پنج سیما می شود.

آخرین اخبار

بررسی شرایط ساختمان های پرخطر در تهران 20 "سفر پرماجرا "در رنگین کمان نذر خون و اهدای پلاسمای در روزهای کرونایی فصل سوم "سرقت پول" روی آنتن شبکه پنج مروری بر آثار سعدی سینمای ایران در «نقد سینما»/ از گواهی مالکیت فیلم‌ها چه می‌دانیم؟ بررسی نقش آلاینده ها در شاخص آلودگی هوای پایتخت پادگان جی بوستان می شود "مهران رجبی" امشب به عمارت خانه کرد می رود ناگفته های بانو گل فروش در " شکلات تلخ " شب فیروزه ای در عمارت خانه کرد عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها