اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:35

داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ

برنامه "شکلات تلخ" به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مجتبی احمدی سه شنبه 7 مرداد ماه گفتگوی مفصل و جذابی با بازیگر فیلم شنای پروانه ( سمیر حیران ) خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مجتبی احمدی تهیه کننده برنامه" شکلات تلخ" گفت:این هفته موضوع مهارت آموزی کودکان کار را بصورت مفصل بررسی می کنیم و در ادامه با جوانی که با تلاش به آرزوهایش در دنیای بازیگری رسیده است ،گپ مفصل و جذابی خواهیم داشت.

احمدی افزود: در برنامه «شکلات تلخ» ابتدای به دنبال متولیان زندگی این بچه ها بودیم و با مسئولان مرتبط به بحث و مطالبه نشستیم . در برنامه فردا ( سه شنبه ) داستان مدرسه کودکان کار اتباع و تحصیل آنها موضوع برنامه است و در ادامه شروعی خواهیم داشت بر گفت و گوی مفصل با رییس سازمان فنی حرفه ایی کشور که مشروح آن شنبه در بسته ی دیگری از شکلات تلخ ارائه خواهد شد.

برنامه "شکلات تلخ" در این دو قسمت با حضور علی اوسط هاشمی رییس سازمان فنی و حرفه ایی کشور و یک کارشناس در حوزه آسیب های اجتماعی به بحث مهارت آموزی کودکان کار می پردازد و محدودیت های آن را بررسی می کند.

برنامه "شکلات تلخ" کاری از گروه اجتماعی است که روزهای شنبه و سه شنبه هر هفته ساعت 13:30 و روزهای یکشنبه و چهارشنبه بعد از اخبار شبانگاهی روی آنتن شبکه پنج سیما می‌رود.

آخرین اخبار

بررسی شرایط ساختمان های پرخطر در تهران 20 "سفر پرماجرا "در رنگین کمان نذر خون و اهدای پلاسمای در روزهای کرونایی فصل سوم "سرقت پول" روی آنتن شبکه پنج مروری بر آثار سعدی سینمای ایران در «نقد سینما»/ از گواهی مالکیت فیلم‌ها چه می‌دانیم؟ بررسی نقش آلاینده ها در شاخص آلودگی هوای پایتخت پادگان جی بوستان می شود "مهران رجبی" امشب به عمارت خانه کرد می رود ناگفته های بانو گل فروش در " شکلات تلخ " شب فیروزه ای در عمارت خانه کرد عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها