اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:38

روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ"

برنامه "شهر برگ" امروز شنبه 4 مرداد ماه ساعت 16با موضوع بررسی و تحلیل کمک های مردمی در شرایط بحرانی کشور روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، این برنامه امروز به بررسی و تحلیل کمک های مردمی در شرایط بحرانی مانند شیوع بیماری کرونا، زلزله، سیل و .. پرداخته و آن را از منظر کارشناسان و مهمانان برنامه سید سجاد پادام کارشناس و پژوهشگر و فاطمه و دوست کامی پژوهشگر و نویسنده، مردم مورد بررسی و تحلیل قرار می دهد.

این قسمت «شهر برگ» به تهیه کنندگی احسان میرزا ابوالحسنی و کارگردانی غلامرضا حیدری تولید شده است.

برنامه «شهر برگ»، ورق زدن موضوعات مطرح جامعه همراه بامردم است. این مجله ی تصویری در اختیار مردم هست تا درآن از مسائل و مشکلات، سلایق و علایق، انتقادات و پیشنهادهاشون با مسئولان مختلف( فرهنگی، سیاسی، قضایی، شهری و....) بگویند.

در برنامه «شهر برگ» شهروندان مجری برنامه هستند و حکیمه صنیع فر همراه با کارشناسان و مسئولین بحثهای تخصصی را پیش خواهند برد.

بنا بر این گزارش، برنامه «شهر برگ» کاری از گروه سیاسی شبکه پنج سیما شنبه هر هفته ساعت 16 و تکرار آن چهارشنبه 30 دقیقه بامداد خواهد بود.

آخرین اخبار

بررسی شرایط ساختمان های پرخطر در تهران 20 "سفر پرماجرا "در رنگین کمان نذر خون و اهدای پلاسمای در روزهای کرونایی فصل سوم "سرقت پول" روی آنتن شبکه پنج مروری بر آثار سعدی سینمای ایران در «نقد سینما»/ از گواهی مالکیت فیلم‌ها چه می‌دانیم؟ بررسی نقش آلاینده ها در شاخص آلودگی هوای پایتخت پادگان جی بوستان می شود "مهران رجبی" امشب به عمارت خانه کرد می رود ناگفته های بانو گل فروش در " شکلات تلخ " شب فیروزه ای در عمارت خانه کرد عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها