اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:40

مروری بر شخصیت دینی مرحوم کافی در برنامه" به خانه برمیگردیم"

برنامه" به خانه برمی گردیم" همزمان با سالروز فوت سخنران و واعظ مشهور ،شیخ احمد کافی امروز دوشنبه ۳۰ تیرماه معطوف این شخصیت دینی خواهد بود و از مخاطبان برنامه به صورت مسابقه پیامکی مهم ترین ویژگی آن مرحوم پرسیده می شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، مسابقه پیامکی برنامه "به خانه برمی گردیم" یکی از بخش های جذاب و پرمخاطب این برنامه است که هر روز متناسب با مناسبت ها و رویدادها و موضوعات برنامه طراحی می شود و در برخی روزها تا بیش از ۵۰ هزار نفر در آن شرکت می‌کنند .

مرحوم شیخ احمد کافی از روحانیان و خطیبان معروف پیش از انقلاب بود. سخنرانی‌های وی معمولاً بسیار پرشور بود و هنوز هم طرفداران خود را دارد .

علاوه بر سخنرانی های پرشور و آموزنده وی ، تاسیس مهدیه در تهران و بیش از بیست شهر دیگر از یادگارهای ماندگار وی است.

مرحوم کافی در سحرگاه جمعه ۳۰ تیرماه ۱۳۵۷ مصادف با نیمه شعبان ۱۳۹۸ قمری بر اثر تصادف رانندگی به شکل مرموزی که به احتمال زیاد سوی قصد از سوی رژیم پهلوی بود از دنیا رفت .

آخرین اخبار

بررسی شرایط ساختمان های پرخطر در تهران 20 "سفر پرماجرا "در رنگین کمان نذر خون و اهدای پلاسمای در روزهای کرونایی فصل سوم "سرقت پول" روی آنتن شبکه پنج مروری بر آثار سعدی سینمای ایران در «نقد سینما»/ از گواهی مالکیت فیلم‌ها چه می‌دانیم؟ بررسی نقش آلاینده ها در شاخص آلودگی هوای پایتخت پادگان جی بوستان می شود "مهران رجبی" امشب به عمارت خانه کرد می رود ناگفته های بانو گل فروش در " شکلات تلخ " شب فیروزه ای در عمارت خانه کرد عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها