اپلیکیشن شبکه پنج
دریافت نسخه اندروید

مشاهده خبر

تعداد بازدید:22

"به وقت مهربانی" به روایت لاله صبوری

مستند " به وقت مهربانی " به تهیه کنندگی خشایار بکان و نویسندگی و کارگردانی خسرو کریمی دوشنبه 9 تیرماه ساعت 10:35 روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

به گزارش روابط عمومی شبکه پنج سیما، خشایار بکان تهیه کننده " به وقت مهربانی " گفت: این مستند 5 قسمتی، با نگاهی به فداکاری های مادریاران و پدریاران مراکز نگهداری معلولین جسمی. حرکتی ،سالمندان،کودکان بی سرپرست ، شیرخوارگاه معلولین ، بیماران روانی مزمن سازمان بهزستی تولید شده است به ویژه تلاش شبانه روزی مادریاران و پدریاران و کودک یاران در ایام کرونا به طوری که بعضی از پرستاران قریب دو ماه بی وقفه در این مراکز بودند و خدمت کردند.

بکان ادامه داد: " به وقت مهربانی " برآن است تا گوشه ای از فداکاری های مادریاران و پدر یاران مراکز نگهداری سازمان بهزیستی را به تصویر بکشد .

تهیه کننده به" وقت مهربانی" توضیح داد: "لاله صبوری" راوی این مستند هستند و گوشه ای از این تلاشهای پرستاران و نگاههای محبت آمیز معلولین و پدران و مادران و کودکان را روایت میکند.

مستند " به وقت مهربانی" کاری از گروه فرهنگ و معارف شبکه پنج سیماست که با مشارکت سازمان بهزیستی از امروز تا پایان هفته بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

آخرین اخبار

بررسی شرایط ساختمان های پرخطر در تهران 20 "سفر پرماجرا "در رنگین کمان نذر خون و اهدای پلاسمای در روزهای کرونایی فصل سوم "سرقت پول" روی آنتن شبکه پنج مروری بر آثار سعدی سینمای ایران در «نقد سینما»/ از گواهی مالکیت فیلم‌ها چه می‌دانیم؟ بررسی نقش آلاینده ها در شاخص آلودگی هوای پایتخت پادگان جی بوستان می شود "مهران رجبی" امشب به عمارت خانه کرد می رود ناگفته های بانو گل فروش در " شکلات تلخ " شب فیروزه ای در عمارت خانه کرد عیدی غدیری برخط شو به برندگان شبکه پنج تماشای هنر و جاذبه های گردشگری مرند در قاب تصویر " دیار من " واکاوی و تحلیل ماده 100 قانون شهرداری ها در "تهران 20" حمید لولایی و امیر تاجیک به شهر آب و آیینه می روند مهندسی اجتماعی موضوع این هفته «چتر نجات» روایت عملیات مرصاد در" پایان توهم " تعویق زمان کنکور آری یا خیر؟ شب فیروزه ای به شهر آب و آیینه رفت آخرین وضعیت شیوع و مقابله با کرونا در " تهران 20" از نوازندگی خیابان تا آهنگسازی و خوانندگی حرفه ایی در «شکلات تلخ» بیعتی دوباره با سالارشهیدان در مستند"حسین سید الشهدا (ع)" در روز عرفه آلودگی هوا یا برداشتن سن فرسودگی خودرو داستان زندگی بازیگر فیلم «شنای پروانه» در برنامه شکلات تلخ بررسی مشکلات یکسان سازی قبور شهدا در برنامه " تهران 20" واکاوی و بررسی سازمان مجاهدین خلق در مستند سازمان روزگار همدلی در قاب تصویر "شهر برگ" "شب فیروزه ای" به استان اردبیل رفت واکاوی مهارت آموزی کودکان کار در "شکلات تلخ" راهکارهای آموزش کتابخوانی به فرزندان مستند " بابا آمد " به یاد شهید رضایی نژاد

ارسال دیدگاه


ارسال

جهت مشاهده دیدگاه های کاربران کلیک نمایید

دیدگاه ها