مشاهده محتوا

شركت در مسابقه به صورت تلفنی: علاقه مندان برای شرکت به صورت تلفنی در مسابقه " بر خط شو" باید نام و نام خانوادگی و شهر خود را به شماره پیامک برنامه (10000530) ارسال کنند. همچنین علاوه بر این روش، افرادی كه بیشترین امتیاز هفتگی را در اپلیكیشن برنامه كسب نمایند، برای شركت در مسابقه به صورت تلفنی انتخاب خواهند شد.

شركت در مسابقه از طریق اپ بازی:
پس از دریافت و نصب اپلیكیشن از طریق لینك های مشخص شده در پایین صفحه، در اولین اجرای اپلیكیشن از طریق شماره موبایل ثبت نام خود را تكمیل نمایید و در ساعت 21:30 (شنبه تا چهارشنبه) منتظر شروع مسابقه باشید.
زمانی كه مسابقه در حال پخش از شبكه پنج سیما است به صحبت های مجری دقت كنید و در قسمتی كه اعلام می شود این سوال مخصوص شركت كنندگان در منزل (اپلیكیشن) می باشد، جواب سوالی كه از طریق تلویزیون در حال پخش است را انتخاب نمایید.
هرچه برنامه های بیشتری را ببینید و به سوالات بیشتری پاسخ بدهید امتیاز بیشتری كسب می كنید و در پایان هفته به بالاترین امتیاز، جایزه نقدی ویژه یك میلیون (1،000،000) تومانی تعلق خواهد گرفت.

 

مسابقه تلفنی و زنده " برخط شو" با اجرای بهمن هاشمی و محیا اسناوندی

کاری از گروه تهران و شهروندی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی محسن سال افزون از شنبه تا چهارشنبه ساعت 21:30 مهمان خانه مخاطبان این شبکه می شود.

 

دانلود، نصب، ثبت نام و استفاده از اپلیكیشن كاملاً رایگان می باشد

 

ورود به صفحه دانلود اپلیکیشن مسابقه برخط شو